Lütfen ülkenizi ve tercih ettiğiniz dili seçiniz
Anasayfa

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

 

1994 yılında kurulan şirketimiz, nitelikli üretim ve satış faaliyetleri ile sektöre adım atmıştır. Sektörde uzun yıllar yer alarak tecrübe kazanmış olan şirketimiz üretim ve satış faaliyetlerine yükselen bir ivme ile devam etmektedir.

Mağazalarımız ve online satış kanallarımızla hem perakende hem de toptan satış yöntemlerimiz sayesinde müşterilerimizle sürekli etkileşim halinde olup, ihtiyaçlarını anlıyor ve gideriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretici ve satıcı olarak yer aldığımız hazır giyim sektöründeki görünen yüzümüz, ALLDAY ile 2011 yılından bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemiz ile hızla büyüyoruz

İşini tutkuyla yapan ekibimizle, ‘Geleneksel ile Moderni’ buluşturduğumuz çizgimizde, özgün tasarımlarımızla, mümkün olabildiğince doğal içerikli, kaliteli kumaş ve aksesuarlar kullanarak, kadınlara özgün, rahat, her gün kullanabilecekleri, konforlu giyim imkânı sağlayan modeller üretiyoruz.

Giyime farklı bir soluk getiren, yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerleyen, giyime sadece şıklık değil, değer de katan modanın mimarı ALLDAY sektöre genç, dinamik, enerjik ve modern bir bakış açısı kazandırıyor.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çıktığımız yolda, mağazacılık sektöründe de hizmetimize devam etmekteyiz.

NEDEN BİZ?

ALLDAY ürünleri, doğal kumaşlar kullanarak, rahat kesimlerde tasarlanmaktadır.
ALLDAY ürünü tercih edenlere, konforlu giyim imkanı sağlanmaktadır.
Birincil amacı müşteri memnuniyeti olan ALLDAY, tasarımlarını ve tüm müşteri ilişkilerini bu felsefe üzerine kurmaktadır.

ALLDAY kaliteli, doğal kumaşlı şık ve modern tasarımlarıyla toptan alımlarınızda da her zaman yanınızda!